Svetlohnedá kancelárska stolička DAN-FORM Denmark Gaia

Veľmi obľúbený produkt Svetlohnedá kancelárska stolička DAN-FORM Denmark od dodávateľa so skvelou povesťou ​​​​​DAN-FORM Denmark môžete dostať v súčasnosti za rozumné peniaze! Produkt je v súčasnosti v predaji za 423 EUR. EAN: 5710172069556
Svetlohnedá kancelárska stolička DAN-FORM Denmark Gaia
423 EURDostupnosť: SKLADOM 529 Kč Sleva -20%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Doprajte si dizajnovo vycibrený pracovný kútik, ktorý aj z plnenia nudných povinností urobí štýlovú záležitosť. DAN-FORM teraz prichádza s do detailu premyslenými a pohodlnými stoličkami, ktoré budú jeho základným stavebným kameňom.

Zoznámte sa s DAN-FORM!

Dánska nábytkárska značka DAN-FORM si dala za úlohu ponúkať širokú škálu moderného nábytku, ktorý sa pýši prvotriednou kvalitou spracovania aj vysokou dizajnovou hodnotou. Dôraz je kladený tiež na to, aby sa na každej fáze výrobného procesu dala poznať láska k prírode – používajú bezpečné materiály šetrné k životnému prostrediu a recyklujú.

Produkty navrhujú ako ich vlastní dizajnéri, tak aj dizajnéri hosťujúci: štúdio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen alebo Bjarke Boganik Nielsen.

DAN-FORM je jednou z najinovatívnejších severských značiek. Ich prvé stoličky uzreli svetlo sveta roku 1992 a v súčasnosti je väčšina toho, čo z ich dielní vzíde, poslaná do viac ako 48 krajín sveta.

Kúsky sú vhodné ako do domovov, tak aj verejných priestorov.