Svetlobéžový uterák Tiseco Home Studio, 50 × 100 cm

Uterákov nie je nikdy dosť. U už vôbec nie tých kvalitných. Tento hebký kúsok je vyrobený z bavlny s vysokou gramážou. Tak sa nechajte... viac informácií »
Svetlobéžový uterák Tiseco Home Studio
Uterákov nie je nikdy dosť. U už vôbec nie tých kvalitných. Tento hebký kúsok je vyrobený z bavlny s vysokou gramážou. Tak sa nechajte...

Uterákov nie je nikdy dosť. U už vôbec nie tých kvalitných. Tento hebký kúsok je vyrobený z bavlny s vysokou gramážou. Tak sa nechajte rozmaznávať ako v kúpeľoch a vyberte si zo širokej škály elegantných farieb.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.
Tento najpredávanejší produkt Svetlobéžový uterák Tiseco Home Studio, 50 × 100 cm je k dispozícii bezstarostne na našom webe v sekcii uteráky! Teraz nájdete úplne nové produkty z našej kategórie za úplne najnižšiu cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Mrknite na ďalšie skvelé produkty od značky Tiseco Home Studio. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka Tiseco Home Studio má prvotriedny tovar. za rozumné peniaze!

V zľave tovar Svetlobéžový uterák Tiseco Home Studio, 50 × značky Tiseco Home Studio ľahko získate tu a teraz skutočne výhodne! Teraz za akčnú cenu 9,99 EUR.