Svetlobéžová leňoška Cosmopolitan Design Bali, pravý roh

Premeňte roh svojej izby na relaxačnú zónu. Leňoška Bali vám s tým pomôže. Jej béžový povrch je tvorený elegantnou štruktúrovanou tkaninou.... viac informácií »
Svetlobéžová leňoška Cosmopolitan Design Bali
Premeňte roh svojej izby na relaxačnú zónu. Leňoška Bali vám s tým pomôže. Jej béžový povrch je tvorený elegantnou štruktúrovanou tkaninou....

Premeňte roh svojej izby na relaxačnú zónu. Leňoška Bali vám s tým pomôže.

Jej béžový povrch je tvorený elegantnou štruktúrovanou tkaninou. Vlákna sú zo 100 % polyesteru. Vďaka nim je leňoška robustná a zároveň jemná a príjemná na dotyk. V balení nájdete aj jeden dekoratívny vankúš s rozmermi 54 x 17 x 17 cm v rovnakej farbe, ktorý leňošku ešte viac zútulní.

Spoznajte komfort s Cosmopolitan Design:

Akčný tovar Svetlobéžová leňoška Cosmopolitan Design Bali, obstaráte ľahko tu na našich stránkach v populárnej sekcii leňošky a otomany. Nájdite si ostatné produkty z tejto populárnej rubriky v bezva akcii! Slávna značka Cosmopolitan Design má v stálej ponuke vynikajúci tovar za výborné peniaze. Môžete sa presvedčiť sami! Náš sortiment je ale široký, samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty od značky Cosmopolitan Design. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt Svetlobéžová leňoška Cosmopolitan Design od známej kvalitnej značky Cosmopolitan Design máte možnosť nájsť zde teraz až neuveriteľne lacno! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 849 EUR.