Svetlá hnedo-sivá skrinka Teulat Valley

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor dubu pôsobí... viac informácií »
Svetlá hnedo-sivá skrinka Teulat Valley
Značka: Teulat
909 EUR
Overiť dostupnosť »
Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor dubu pôsobí...

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor dubu pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsok hravosti.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.
Kvalitný a žiadaný produkt Svetlá hnedo-sivá skrinka Teulat možno zohnať aktuálne tu na stránkach zaradený v rubrike nábytok. Pripravili sme pre vás skvelé produkty zo spomínanej kategórie za extra cenu! Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky značky Teulat. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ Teulat svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné výrobky .

Unikátny a obľúbený tovar Svetlá hnedo-sivá skrinka Teulat od obľúbenej značky so zárukou kvality Teulat jednoducho zoženiete tu a teraz práve extra so zľavou. Kúpiť teraz za 909 EUR.