moderne-doplnky.sk

Súprava 3 bielych keramických vianočných ozdôb na stromček Kähler Design Omaggio

Tento exkluzívny tovar Súprava 3 bielych keramických vianočných ozdôb na stromček od kvalitnej značky Kähler Design zoženiete práve teraz v našej ponuke extra výhodne. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 44,90 EUR. EAN: 5703779160580
Súprava 3 bielych keramických vianočných ozdôb na stromček Kähler Design Omaggio

Popis produktu

Držíte sa minimalistickej elegancie aj počas vianočných sviatkov? Dánska značka Kähler Design s vami v tomto postoji súznie. Ich decentné a pritom výnimočné dekorácie dodajú vášmu interiéru vianočné čaro bez nadbytočného trblietania a podčiarknu vnútorný pôvab okamihov, ktoré patria rodine a všetkým, ktorých máte radi.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a tvorí doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú tiež maliari, ktorí produktom dávajú osobitú tvár.