Súprava 3 béžových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od... viac informácií »
Súprava 3 béžových bavlnených utierok Tiseco Home Studio
Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od...

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov. Akčný tovar Súprava 3 béžových bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm nájdete práve tu na našom webe zaradený v kategórii utierky! Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty z tejto známej kategórie za výpredajovú cenu.

Často hľadaný kus Súprava 3 béžových bavlnených utierok od známeho výrobcu Tiseco Home Studio získate online za výpredajovú cenu! Momentálne v akcii za 14,40 EUR.