Súprava 2 zelených silikónových podbradníkov Done by Deer Peekaboo Elphee

Máte obavy z nasledujúceho obeda, keďže príkrm bude opäť všade, len nie v brušku vašej ratolesti? So zmiernením neporiadku a uľahčením... viac informácií »
Súprava 2 zelených silikónových podbradníkov Done by Deer Peekaboo Elphee
Značka: Done by Deer
22 EUR26,90 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Máte obavy z nasledujúceho obeda, keďže príkrm bude opäť všade, len nie v brušku vašej ratolesti? So zmiernením neporiadku a uľahčením...

Máte obavy z nasledujúceho obeda, keďže príkrm bude opäť všade, len nie v brušku vašej ratolesti?

So zmiernením neporiadku a uľahčením upratovania pomôže tento podbradník od inovatívnej dánskej značky Done by Deer. Kým praktické vrecko zachytí väčšinu padajúceho jedla, zloženie zo 100 % potravinárskeho silikónu o následnú rýchlu údržbu. Veľa podarený tovar je k dispozícii ľahko na našich stránkach umiestnený v rubrike detský textil! Teraz kúpite ešte ostatné produkty z našej sekcie za super cenu! Vedúci dodávateľ Done by Deer má v stále ponuke skvelý sortiment. za extra cenu. Môžete sa presvedčiť sami. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Preskúmajte u nás taky viac skvelých kúskov od výrobcu Done by Deer. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Obľúbený a kvalitný produkt Súprava 2 zelených silikónových podbradníkov od spoľahlivej značky Done by Deer máte možnosť nájsť ešte dnes za priaznivú cenu! Teraz za akčnú cenu 22 EUR.