Súprava 2 uterákov Madre Selva Tierra Wild Flowers

Pre veselšiu kúpeľňu aj pre hostí. Originálna sada uterákov od španielskej značky Madre Selva navodí tropickú atmosféru a spríjemní... viac informácií »
Súprava 2 uterákov Madre Selva Tierra Wild Flowers
Pre veselšiu kúpeľňu aj pre hostí. Originálna sada uterákov od španielskej značky Madre Selva navodí tropickú atmosféru a spríjemní...

Pre veselšiu kúpeľňu aj pre hostí. Originálna sada uterákov od španielskej značky Madre Selva navodí tropickú atmosféru a spríjemní každodenné rituály.

Predná strana je vyrobená zo 100% bavlny, zadná strana naopak zo 100% polyesteru.Veľmi jedinečný produkt Súprava 2 uterákov Madre Selva Tierra Wild Flowers je k dispozícii jednoducho tu na našom webe umiestnený v kategórii uteráky. Teraz môžete získať ešte ďalšie kusy z našej kategórie za skvelú cenu. To ale nie je všetko, máme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke viac skvelých kúskov značky Madre Selva. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt Súprava 2 uterákov Madre Selva Tierra od známeho výrobcu Madre Selva pohodlne zoženiete aktuálne v našej ponuke v bezva akcii. Momentálne v akcii za 38,90 EUR.