Súprava 2 sklenených krytov na sporák Wenko Universal Tile

Ponáš Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné bytové doplnky. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním alebo... viac informácií »
Súprava 2 sklenených krytov na sporák Wenko Universal Tile
Značka: Wenko
33,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ponáš Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné bytové doplnky. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním alebo...

Ponáš Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné bytové doplnky. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním alebo vyriešiť organizáciu v šatníku, kúpeľni alebo kuchyni, štýloví pomocníci Wenko sú vždy tým správnym riešením.

Napríklad tieto dvojité krycie dosky sú vhodné pre sklokeramické, elektrické a plynové sporáky. Kryt sporáka má tiež povrch odolný proti poškriabaniu, ktorý je zároveň hygienický bez pórov, robustný a odolný proti nárazom. Kryty sa dodávajú s 8 protišmykovými nožičkami v rôznych výškach, ktoré sú vhodné pre rôzne typy sporákov.

Poznámka: produkt je zložený z 2 kusov, každý s rozmerom 30 x 52 cm a výškou v rozmedzí 1,8 – 5,5 cm.

Tento zľavnený výrobok Súprava 2 sklenených krytov od skvelého a známeho výrobcu Wenko zoženiete v našej aktuálnej ponuke za výhodnú cenu. V akcii za 33,90 EUR.