Súprava 2 sivo-bielych bavlnených uterákov mjukis. Viola

Disponujú skvelou savosťou, na dotyk hebkým povrchom a v neposlednom rade sú vyrobené výhradne z prírodného materiálu. Reč je o tejto dvojdielnej... viac informácií »
Súprava 2 sivo-bielych bavlnených uterákov mjukis. Viola
Disponujú skvelou savosťou, na dotyk hebkým povrchom a v neposlednom rade sú vyrobené výhradne z prírodného materiálu. Reč je o tejto dvojdielnej...

Disponujú skvelou savosťou, na dotyk hebkým povrchom a v neposlednom rade sú vyrobené výhradne z prírodného materiálu. Reč je o tejto dvojdielnej sade uterákov od značky mjukis., ktorých vyzdvihnuté vlastnosti sú zaistené práve vďaka 100 % bavlneným vláknam. Detailné rozmery súpravy: – 30 x 50 cm, 70 x 140 cm.
Tento veľmi obľúbený produkt ide získať jednoducho u nás v obľúbenej sekcii uteráky. Máme pre vás ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za super cenu! To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke však tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Westwing Collection. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka Westwing Collection obohatí vás kvalitný tovar .

Kvalitný a žiadaný produkt Súprava 2 sivo-bielych bavlnených od výrobcu s dlhou históriou Westwing Collection ľahko nájdete tu a teraz práve za dobrú cenu. Akčná cena od 35 EUR.