Súprava 2 pohárikov a 2 lyžičiek WMF Mickey Mouse

S kúskami od značky WMF je tvorenie v kuchyni vždy plné radosti. Či už túžite po kvalitnom kúsku riadu, ktorý vydrží roky, alebo hľadáte len... viac informácií »
Súprava 2 pohárikov a 2 lyžičiek WMF Mickey Mouse
Značka: WMF
32,90 EUR
Overiť dostupnosť »
S kúskami od značky WMF je tvorenie v kuchyni vždy plné radosti. Či už túžite po kvalitnom kúsku riadu, ktorý vydrží roky, alebo hľadáte len...

S kúskami od značky WMF je tvorenie v kuchyni vždy plné radosti. Či už túžite po kvalitnom kúsku riadu, ktorý vydrží roky, alebo hľadáte len drobnosť, ktorá vám chýba, spokojnosť bude na mieste. My sme si nemeckú kvalitu značky WMF zamilovali a veríme, že aj vám prirastie k srdcu.

S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu:
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie.
✓ Značka WMF pre nás vyrába už viac ako 160 rokov.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov mohla aspoň čiastočne do umývačky riadu.
✓ Ich aktikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári i amatérski nadšenci. Veľa podarený kus ide zohnať okrem iného tu na stránkach v sekcii detské sady riadu. Vyhľadajte si parádne produkty z tejto známej kategórie za výhodnú cenu! Vedúca značka WMF má na sklade skvelý sortiment za skvelé ceny! Pozrite so sami!

V zľave tento tovar Súprava 2 pohárikov a 2 lyžičiek WMF pochádzajúce od značky WMF môžete si kúpiť tu a teraz práve za skvelú cenu. Momentálne v akcii za 32,90 EUR.