Súprava 2 čiernych kvetináčov Hübsch Hureno Picco

Kvety a rastliny vôbec sú skvelým spôsobom, ako si nenásilne skrášliť interiér. Chce to ale dizajnový kvetináč, čo poviete? Siahnite po tejto sade... viac informácií »
Súprava 2 čiernych kvetináčov Hübsch Hureno Picco
Kvety a rastliny vôbec sú skvelým spôsobom, ako si nenásilne skrášliť interiér. Chce to ale dizajnový kvetináč, čo poviete? Siahnite po tejto sade...

Kvety a rastliny vôbec sú skvelým spôsobom, ako si nenásilne skrášliť interiér. Chce to ale dizajnový kvetináč, čo poviete? Siahnite po tejto sade od dánskej značky Hübsch, ktorá obsahuje dva zaujímavé kvetináče. Sú úplne ideálne do moderne riešených interiérov, predovšetkým v scandi či industriálnom štýle.

Rozmery kvetináčov:

ø 25 cm, výška: 28 cm

ø 30 cm, výška: 33 cm

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.Akčný produkt Súprava 2 čiernych kvetináčov Hübsch Hureno Picco môžete zohnať práve teraz na našom webe umiestnený v kategórii kvetináče! Pripravili sme pre vás akčné výrobky v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu!

Unikátny a obľúbený produkt Súprava 2 čiernych kvetináčov Hübsch Hureno od spoločnosti s úžasnou reputáciou Hübsch môžete dostať bezpečne online za výpredajovú cenu. Momentálne v akcii za 219 EUR.