moderne-doplnky.sk

Súprava 2 bielych porcelánových misiek na vajíčka Kähler Design Hammershoi, ⌀ 8 cm

Tento veľmi obľúbený produkt Súprava 2 bielych porcelánových misiek na vajíčka Kähler Design Hammershoi, od výrobcu Kähler Design je možné zaobstarať na našich stránkach za výhodnú cenu. Výhodne za super cenu 27,90 EUR.
EAN: 5703779170022
Súprava 2 bielych porcelánových misiek na vajíčka Kähler Design Hammershoi

Popis produktu

Vykúzlite si v kuchyni nezameniteľnú atmosféru s moderne pojatými doplnkami a dekoráciami značky Kähler Design. Tá vo svojom repertoári ponúka hrnčeky, misy, podnosy či príbory, ktoré potešia ako svojím dizajnom, tak po praktickej stránke veci.

Vďaka svojmu farebnému prevedeniu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.