Súprava 2 béžovo-sivých utierok z bavlny Södahl, 50 x 70 cm

Zastavte jednorazové upratovacie prostriedky šikovne. Napríklad opakovaným používaním kvalitných textilných utierok, ktoré ponúkajú výbornú... viac informácií »
Súprava 2 béžovo-sivých utierok z bavlny Södahl
Značka: Södahl
14,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Zastavte jednorazové upratovacie prostriedky šikovne. Napríklad opakovaným používaním kvalitných textilných utierok, ktoré ponúkajú výbornú...

Zastavte jednorazové upratovacie prostriedky šikovne. Napríklad opakovaným používaním kvalitných textilných utierok, ktoré ponúkajú výbornú savosť aj príjemný povrch. Značka Södahl dbá na výrobu za pomoci čisto prírodných tkanín, ako je v tomto prípade 100% bavlna. Výrobné procesy sú zároveň maximálne šetrné k životnému prostrediu a pracujú s prirodzene obnoviteľnými zdrojmi. A čo viac? Vycibrený trendy vzhľad inšpirovaný severským minimalizmom, ktorý dodá kuchyni štýlový dotyk. Spoločne s ostatnými prvkami z kolekcie navyše premeníte kulinársku plochu na skutočnú dizajnovú lahôdku. Výrobok je vybavený značkou CE, ide teda o overený produkt z európskej dielne.

Veľa žiadaný produkt Súprava 2 béžovo-sivých utierok z bavlny Södahl, od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Södahl máte možnosť získať práve za neuveriteľne nízku cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 14,49 EUR.