Súprava 10 alkalických baterií EMOS GP Super AA

Alkalické batérie EMOS GP Super nájdu využitie najmä v prístrojoch s nízkym odberom prúdu, ako sú napríklad hodiny, budíky či bezdrôtové myšky.... viac informácií »
Súprava 10 alkalických baterií EMOS GP Super AA
Značka: EMOS
6,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Alkalické batérie EMOS GP Super nájdu využitie najmä v prístrojoch s nízkym odberom prúdu, ako sú napríklad hodiny, budíky či bezdrôtové myšky....

Alkalické batérie EMOS GP Super nájdu využitie najmä v prístrojoch s nízkym odberom prúdu, ako sú napríklad hodiny, budíky či bezdrôtové myšky. Oproti obyčajným zinkouhlíkovým alebo zinkouhlíkovým alebo zinkochloridovým batériám vás zásobí až 7x väčším množstvom energie, vďaka čomu šetrí vašu peňaženku aj životné prostredie.
Veľmi obľúbený tovar Súprava 10 alkalických baterií EMOS GP Super je k dostaniu práve na našich stránkach v kategórii móda a voľný čas! Teraz môžete získať akčné výrobky z tejto sekcie za skvelú cenu! Známy výrobca EMOS vám poskytuje prémiový tovar. za výhodné ceny. Presvedčte sa sami. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty značky EMOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný kus Súprava 10 alkalických baterií EMOS GP Super od obľúbeného výrobcu EMOS je možné ľahko získať v súčasnosti za úplne najnižšiu cenu! Akčná cena 6,99 EUR.