Stredne tvrdý/mäkký penový obojstranný matrac 160×200 cm Comfort – Materasso

Dizajnový produkt Stredne tvrdý/mäkký penový obojstranný matrac od skvelej a známej značky Materasso môžete zaobstarať momentálne na webe za akčnú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 799 EUR.
Stredne tvrdý/mäkký penový obojstranný matrac 160x200 cm Comfort - Materasso
Značka: Materasso
799 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Poskytnite chrbtu oporu a užite si pokojný spánok. Matrac Comfort sa skladá z jadra z viscoelastickej (lenivej) peny, antibakteriálnej sanitárnej peny, peny Nightfly a poťahu Silk touch.

Viskoelastická pena, známa aj ako lenivá pena, je zárukou maximálneho pohodlia. Reaguje na tlak a teplo, a tak sa dokáže optimálne prispôsobiť tvaru ľudského tela. Pena sa vplyvom telesnej teploty zmäkčuje a rovnomerne rozkladá hmotnosť. Krvný obeh preto nie je narušený a nevznikajú preležaniny. Svaly sú počas spánku úplne uvoľnené, čo prispieva k celkovej relaxácii tela.

Sanitizovaná antibakteriálna pena chráni matrac pred hubami a plesňami. Dokáže ho ochrániť aj pred nepríjemným zápachom spôsobeným týmito organizmami. To zaručuje dlhšiu životnosť matraca.

Pena Nightfly vyniká komfortom a odolnosťou voči deformácii. Vyrába sa metódou vodnej peny. Tento spôsob výroby je v porovnaní so štandardnou metódou penenia šetrnejší k životnému prostrediu. Materiál prevyšuje bežný štandard bodovej elasticity, a tým zabezpečuje optimálnu oporu chrbtice.

Silk touch bol vyrobený pomocou nanotechnológie. To mu dodáva jemnosť hodvábu. Štruktúra kombinuje mäkkosť a pružnosť a zaisťuje vyšší komfort spánku. Je odnímateľný a možno ho prať pri 60 °C.