Stolová vonkajšia lampa Remember Celine

Značka Remember to s farbami skrátka vie! Hravosť a živelnosť jej dizajnov je viditeľná na prvý pohľad. Výnimkou nie je ani táto stolová lampa... viac informácií »
Stolová vonkajšia lampa Remember Celine
Značka: Remember
48,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Značka Remember to s farbami skrátka vie! Hravosť a živelnosť jej dizajnov je viditeľná na prvý pohľad. Výnimkou nie je ani táto stolová lampa...

Značka Remember to s farbami skrátka vie! Hravosť a živelnosť jej dizajnov je viditeľná na prvý pohľad. Výnimkou nie je ani táto stolová lampa Celine s trojúrovňovým stmievačom, ktorá bude skvelým spoločníkom pri plnení domácich úloh či večernom čítaní napínavej knihy. Parametre svietidla: životnosť – cca 25 000 hodín, doba nabíjania – cca 3 – 4 hodiny, doba svietenia – cca 8 – 20 hodín. Veľa podarený tovar Stolová vonkajšia lampa Remember je k dispozícii okrem iného tu na našom webe v populárnej sekcii svietidlá. Teraz kúpite parádne produkty z tejto sekcie za priaznivú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky značky Remember. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúci výrobca Remember pre svojich zákazníkov dodáva kvalitné produkty . Presvedčte sa sami!

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Stolová vonkajšia lampa Remember od spoločnosti s úžasnou reputáciou Remember ľahko môžete získať tu teraz práve navždy výhodne! Ceny už od 48,90 EUR.