Stolová lampa s polohovateľným tienidlom WOOOD Pien

Jednoduchosť, čisté tóny, modernosť a praktickosť - presne tieto atribúty oslavujú kúsky od holandskej značky WOOOD. Inšpirujte sa nimi a nechajte... viac informácií »
Stolová lampa s polohovateľným tienidlom WOOOD Pien
Značka: WOOOD
110 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduchosť, čisté tóny, modernosť a praktickosť - presne tieto atribúty oslavujú kúsky od holandskej značky WOOOD. Inšpirujte sa nimi a nechajte...

Jednoduchosť, čisté tóny, modernosť a praktickosť – presne tieto atribúty oslavujú kúsky od holandskej značky WOOOD.

Inšpirujte sa nimi a nechajte minimalizmus vstúpiť aj do vášho sveta ♥

Značka WOOOD figuruje na trhu s nábytkom už vyše 30 rokov. Stala sa velikánom vo svojom odbore, ktorý vyrába robustný, moderný a atraktívny nábytok. Dizajn je ľahko inšpirovaný shabby štýlom v podobe drobných nedokonalostí. Práve tie robia každý kúsok unikátny a píšu jeho vlastný príbeh ♥ Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Stolová lampa s polohovateľným tienidlom WOOOD môžete kúpiť ešte tu a teraz na našich stránkach v rubrike svietidlá! Preskúmajte akčné produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke ďalšie produkty od značky WOOOD. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Stolová lampa s polohovateľným tienidlom od značky s dobrým menom WOOOD možno nájsť teraz extra výhodne! V súčasnosti v predaji od 110 EUR.