Stolová lampa a váza v jednom Gingko Walnut

Značka Gingko je známa tým, že z praktických doplnkov robí nápadité kúsky, ktoré len tak niekto nemá. Dôkazom je aj táto univerzálna smart lampa... viac informácií »
Stolová lampa a váza v jednom Gingko Walnut
Značka: Gingko
82 EUR103 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Značka Gingko je známa tým, že z praktických doplnkov robí nápadité kúsky, ktoré len tak niekto nemá. Dôkazom je aj táto univerzálna smart lampa...

Značka Gingko je známa tým, že z praktických doplnkov robí nápadité kúsky, ktoré len tak niekto nemá. Dôkazom je aj táto univerzálna smart lampa so základom z pravého orechového dreva, ktoré je odolným výrobným materiálom aj dizajnovým potešením.

Svietidlo sa skladá zo základne a svetelného prenosného valca. Môžete ho teda pripevniť na stenu, brať ho so sebou na cesty alebo umiestniť na nočný stolík. Ide o všestranného pomocníka, vďaka ktorému sa už v žiadnom temnom zákutí nestratíte.

Dobré vedieť:
• základňa je zmagnetizovaná, vďaka čomu svetelný valec drží na stene či na nočnom stolíku
• životnosť batérie po nabití: 15-30 dní (podľa náročnosti svietenia)
• USB nabíjací kábel je súčasťou balenia
• možnosť úsporného režimu: svetlo sa rozsvieti v tme len vtedy, keď detekuje pohyb
• možnosť stáleho svietenia
• na výrobu bolo použité udržateľné lepidlo

Tento kvalitný a žiadaný produkt Stolová lampa a váza v jednom Gingko Walnut získate práve tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii stolové lampy. Preskúmajte kvalitné produkty v spomínanej rubrike za extra cenu!

Vysokokvalitný produkt Stolová lampa a váza od spoločnosti so skvelým menom Gingko ľahko môžete zaobstarať tu teraz práve za najnižšiu cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 82 EUR.