moderne-doplnky.sk

Stôl s doskou z tvrdeného skla Timpani Harbour/Kingston

Často vyhľadávaný tovar Stôl s doskou z tvrdeného skla od značky so zárukou kvality Timpana jednoducho môžete získať práve dnes so zľavou! Ponuka od 110 EUR.
Stôl s doskou z tvrdeného skla Timpani Harbour/Kingston

Popis produktu

Užite si posedenie na záhrade nehľadiac na počasie.

Obdĺžnikový stolík s doskou z tvrdeného skla je doplnený sadou 4 stoličiek s hliníkovou konštrukciou. Elegantná tmavá farba stoličiek a slnečníka ozvláštni vašu verandu a krásne sa bude vynímať aj v záhradnom kútiku medzi popínavými rastlinami.

Vďaka praktickému otvoru na slnečník si môžete s rodinou posedieť na záhrade aj za parných letných dní. Dáte prednosť slnečníku v decentnom tóne alebo si vyhodíte z kopýtka a zaobstaráte si nejaký v kerklavej farbe?

Výhody záhradného nábytku Timpana oceníte aj mimo sezóny. Stoličky sa dajú jednoducho zložiť a uskladniť v garáži alebo v pivnici, kde trpezlivo počkajú do budúceho leta.

V balení je len stôl. Stoličku je potrebné dokúpiť zvlášť.

Prečo zvoliť nábytok z kovu?

dlhodobá životnosť – Hliníková konštrukcia klame telom. Síce sa na prvý pohľad môže zdať tenká, ale je veľmi odolná a vydrží mnoho grilovačiek a večerných posedení.

nepodlieha korózii – Dážď nábytku rozhodne neublíži a vy môžete obavu z hrdze v kľude pustiť z hlavy. Pokiaľ chcete svojmu nábytku dopriať tú najlepšiu starostlivosť, čas od času ho premažte alebo navoskujte. Uvidíte, že sa vám to mnohonásobne vráti ♥

ľahká manipulácia – Vďaka ľahučkej konštrukcii ho môžete kamkoľvek premiestniť a to aj bez chlapskej pomoci.

ľahká údržba – O nábytok sa nemusíte nejako zložito starať. Postačí obyčajná voda s kvapkou saponátu. Čas o času je dobré pritiahnuť všetky skrutky.

Poznámka: otvor na slnečník v strede dosky má priemer 4,3 cm – hladko sem zapadne slnečník s priemerom tyče 4,2 cm.