Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm

Vneste do svojej obývačky alebo na terasu dávku rozkošnosti s pohodlnými vankúšmi s milým gombíkom. Vyberať môžete z množstva pestrých farieb,... viac informácií »
Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button
Vneste do svojej obývačky alebo na terasu dávku rozkošnosti s pohodlnými vankúšmi s milým gombíkom. Vyberať môžete z množstva pestrých farieb,...

Vneste do svojej obývačky alebo na terasu dávku rozkošnosti s pohodlnými vankúšmi s milým gombíkom. Vyberať môžete z množstva pestrých farieb, ktorým to dohromady pristane

Značka Tiseco Home Studio je pokračovaním značky Tiseco, ktorú založila v Belgicku už v roku 1946 rodina Degrootových, známa po celej Európe pre svoje dlhoročné pôsobenie v rámci textilného remesla. V súčasnosti sa značka zameriava na kvalitu, udržateľnosť prírodných zdrojov aj férové pracovné podmienky.
Zľavnený tovar Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm možno zohnať jednoducho tu u nás v známej kategórii dekoračné vankúše. Vyberte si úplne nové výrobky v spomínanej kategórii za výhodné peniaze. Naša ponuka je široká, máme aj v ponuke viac skvelého tovaru od značky Tiseco Home Studio. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt Staroružový vankúš Tiseco Home od nášho popredného výrobcu Tiseco Home Studio jednoducho môžete získať v našej ponuke trvalo výhodne! V akcii od 21,90 EUR.