Sklenený obraz Insigne Hurneto, 72 × 46 cm

Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s... viac informácií »
Sklenený obraz Insigne Hurneto
Značka: Insigne
61,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s...

Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s výraznou foto potlačou je presne to, čo vnesie do vášho života pokoj a harmóniu ♥

Obraz má sklenenú dosku, ktorá sa veľmi ľahko udržuje. Stačí pravidelne oprašovať či prejsť ľahko navlhčenú handričku.

Skrutky a hmoždinky nie sú súčasťou balenia, zvyšok komponentov z videa áno.

V ponuke značky Insigno môžete vyberať zo širokej škály motívov. Vyhrá to u vás romantické vyobrazenie pláže či skôr siahnete po niečom abstraktnejšom?

Či už sa rozhodnete akokoľvek, môžete si byť istí, že aj pri páde zo steny sa obrazu nič nestane. Pozrite sa na názornú ukážku priamo od výrobcov:

Obľúbený a akčný produkt Sklenený obraz Insigne Hurneto, 72 × 46 cm máte možnosť zohnať práve teraz na webe v známej sekcii obrazy. Vyhľadajte si ešte ostatné výrobky z tejto známej sekcie v bezva akcii. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež viac vybraných výrobkov od značky Insigne. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Známa značka Insigne poskytuje špičkový sortiment.. Veď to vidíte sami.

Tento dizajnový výrobok Sklenený obraz Insigne Hurneto, 72 × 46 od kvalitnej značky Insigne máte možnosť dostať v našej ponuke za úplne najnižšiu cenu. Lacno za cenu 61,90 EUR.