Sklenený kryt na stenu pri sporáku Wenko Splashback Tile

Udržať čistotu a poriadok vo vlastnej kuchyni býva chvíľami poriadny oriešok. Akonáhle ale raz stavíte na spoľahlivých pomocníkov značky Wenko,... viac informácií »
Sklenený kryt na stenu pri sporáku Wenko Splashback Tile
Značka: Wenko
65,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Udržať čistotu a poriadok vo vlastnej kuchyni býva chvíľami poriadny oriešok. Akonáhle ale raz stavíte na spoľahlivých pomocníkov značky Wenko,...

Udržať čistotu a poriadok vo vlastnej kuchyni býva chvíľami poriadny oriešok. Akonáhle ale raz stavíte na spoľahlivých pomocníkov značky Wenko, stane sa váš všedný život o kúsok jednoduchším. Ich premyslený dizajn si jednoducho zamilujete ♥

Poznáte Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné doplnky do domácnosti, ktoré vám zjednodušia každodenný život. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním, alebo vyriešiť organizáciu v šatníku, kúpeľni a kuchyni, štýloví Wenko pomocníci budú vždy správnym riešením.

Poznámka: kryt na sporák ľahko pripevníte pomocou bežného silikónu alebo obojstrannej lepiacej pásky. Ani jedno však nie je súčasťou balenia.

Obľúbený a kvalitný produkt Sklenený kryt na stenu pri sporáku Wenko od známej kvalitnej značky Wenko možno získať práve skutočne výhodne! Stojí práve teraz u nás 65,90 EUR.