Sklenená zaoblená dóza s viečkom Kilner, 0,85 l

Skladovanie potravín v štýlovej špajze dostane úplne nový rozmer, ak pridáte dózy a poháre od Kilner. Ich vysokokvalitné tesnenie vám zaručí, že... viac informácií »
Sklenená zaoblená dóza s viečkom Kilner
Značka: Kilner
13,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Skladovanie potravín v štýlovej špajze dostane úplne nový rozmer, ak pridáte dózy a poháre od Kilner. Ich vysokokvalitné tesnenie vám zaručí, že...

Skladovanie potravín v štýlovej špajze dostane úplne nový rozmer, ak pridáte dózy a poháre od Kilner. Ich vysokokvalitné tesnenie vám zaručí, že vaše potraviny zostanú dlho čerstvé. A to všetko navyše v krásnom dizajne z Británie.

História značky Kilner začína v roku 1842 v Anglicku. John Kilner vytvára prvý pohár a fľašu, ktoré sú aj po 175 rokoch mimoriadne obľúbené nielen pre svoju kvalitu a praktickosť, ale aj pre dizajn. Pôvodné a najlepšie – to sú poháre Kilner! Objavte nielen poháre, ale aj doplnky od tejto veľmi sympatickej značky.Vynikajúci tovar Sklenená zaoblená dóza s možno zakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v známej kategórii dózy! Teraz si môžete kúpiť skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie produkty od dodávateľa Kilner. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný produkt Sklenená zaoblená dóza s viečkom značky Kilner môžete získať tady za výborné peniaze. Ponuka už od 13,49 EUR.