moderne-doplnky.sk

Sklenená karafa Eva Solo, 1 l

Kvalitný a obľúbený produkt Sklenená karafa Eva Solo, originál od výrobcu Eva Solo máte možnosť nakúpiť v našej online ponuke za dobrú cenu. Práve teraz len za 39,90 EUR.
EAN: 5706631029940
Sklenená karafa Eva Solo
Overiť dostupnosť »
Značka: Eva Solo
39,90 EUR

Popis produktu

K vínu nepatrí len chvíľka pohody a zábavy, ale aj následná starostlivosť oň. Nedopité víno totiž potrebuje riadnu starostlivosť, aby ste si to príjemné vínové opojenie mohli vychutnať pokojne aj na druhý deň. Lenže ako dostať karafu na víno do chladničky? Musíte prepočítať, či sa tam zmestí, prípadne ako preskladať ostatné veci, aby ste ju dovnútra dostali v rozumnom postavení. Aj táto drobnosť dokáže značne znepríjemniť celý večer v duchu degustácie.

Eva Solo sa tak inšpirovala starými fľašami od mlieka a dala ich tvaru novú podobu a funkciu. Čisté sklo je tak tvarované za účelom toho, aby sa karafa bez problémov vošla do dverí chladničky. Zakončená je elegantným viečkom, vďaka ktorému víno nenatiahne žiadne pachy z ostatných potravín. Hrdlo celej karafy je navyše formované tak, aby ste do nej mohli pohodlne vkladať kocky ľadu alebo plátky citróna. Akonáhle vám teda dôjde víno, karafa poslúži aj na akékoľvek iné nápoje domácej výroby.