Sklenená fľaša Equa Eternity, 0,55 l

Máte problém s dodržiavaním pitného režimu a otázka životného prostredia vám nie je cudzia? Tak to sú pre vás recyklovateľné fľaše Equa ako... viac informácií »
Sklenená fľaša Equa Eternity
Značka: Equa
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Máte problém s dodržiavaním pitného režimu a otázka životného prostredia vám nie je cudzia? Tak to sú pre vás recyklovateľné fľaše Equa ako...

Máte problém s dodržiavaním pitného režimu a otázka životného prostredia vám nie je cudzia? Tak to sú pre vás recyklovateľné fľaše Equa ako stvorené!

Hoci sú vyrobené zo skla, sú vhodné pre každodenné používanie. Sú stále veľmi ľahké, a tak ich môžete dať pohodlne do kabelky alebo batohu, a mať ich vždy poruke.

Vďaka jedinečným vlastnostiam borosilikátového skla sú fľaše navyše veľmi pevné a odolné a ich ergonometria je pripôsobená tak, aby vám dokonale padli do ruky. Veľa predávaný produkt Sklenená fľaša Equa Eternity, 0,55 l zoženiete teraz na stránkach v obľúbenej rubrike fľaše. Teraz si môžete vybrať ešte podobné produkty z tejto rubriky za rozumné peniaze! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. Máme však aj v ponuke ďalšie preverené produkty od výrobcu Equa. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý tovar Sklenená fľaša Equa Eternity, od značky so skvelou reputáciou Equa je k dostaniu tu a teraz za extra cenu. Teraz len za 21 EUR.