Skladacie nožnice v tvare myši Re× London Mouse

Nožnice pohodené v školskom peračníku môžu byť pre malé detské prstíky nebezpečné. Rex London preto prináša bezpečné nožnice, ktoré sú... viac informácií »
Skladacie nožnice v tvare myši Re× London Mouse
Značka: Rex London
5,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Nožnice pohodené v školskom peračníku môžu byť pre malé detské prstíky nebezpečné. Rex London preto prináša bezpečné nožnice, ktoré sú...

Nožnice pohodené v školskom peračníku môžu byť pre malé detské prstíky nebezpečné. Rex London preto prináša bezpečné nožnice, ktoré sú skladacie a s viečkom. A navyše ich zdobí motív roztomilého zvieratka ♥
Akčný kus Skladacie nožnice v tvare myši Re× London Mouse ide získať jednoducho na stránkach v sekcii písacie potreby! Teraz môžete získať unikátne produkty z našej kategórie za priaznivú cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na ďalšie kúsky od dodávateľa Rex London. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný tovar Skladacie nožnice v tvare myši Re× od top značky Rex London ľahko môžete získať práve dnes extra so zľavou! K dispozícii teraz v predaji za 5,49 EUR.