moderne-doplnky.sk

Skladacia silikónová fľaša na pitie InnovaGoods

Tento vynikajúci produkt Skladacia silikónová fľaša na od obľúbenej značky InnovaGoods pohodlne získate v aktuálnej ponuke výhodne! Produkt momentálne predávame za 14,40 EUR.
EAN: 8435527813901
Skladacia silikónová fľaša na pitie InnovaGoods

Popis produktu

Ak často športujete a chodíte na výlety, bude sa vám hodiť nová skladacia silikónová fľaša na pitie InnovaGoods Gadget Cool! Praktická fľaša, ktorá sa dá zložiť, a tak môže byť niekedy väčšia a niekedy menšia, ako sa vám to zrovna hodí.

Navyše má karabínu, takže sa dá zavesiť na batoh, opasok atď. Skvelá pre športovcov aj na výlety do prírody, do hôr atď. Vyrobená zo silikónu a PP (bez BPA)Kovová karabína na zavesenie. Ľahký skladací dizajn, nízka hmotnosť. Maximálny objem: cca 580 mlSkrutkovací uzáver na plnenie a vylievanieErgonomický náustok pre ľahké pitie. Vhodná do teploty v rozmedzí: cca -50 °C / +200 °C.

Približný priemer x výška: 8 x 11-22 cm. Balenie v 24 jazykoch (slovensky, anglicky, francúzsky, španielsky, nemecky, taliansky, portugalsky, holandsky, poľsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, fínsky, litovsky, nórsky, slovinsky, grécky, česky, bulharsky, chorvátsky, estónsky, rusky a lotyšsky).