Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, 80 x 150 cm

Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej... viac informácií »
Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo
Značka: Universal
32,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej...

Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti novú tvár. Aj tak to ale nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiály. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú tiež skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.
Tento neodolateľný tovar je dostupný aktuálne tu na webe zaradený v sekcii vonkajšie koberce. Mrknite na skvelé kúsky v spomínanej kategórii za outletovú cenu. Známa značka Universal môže ponúknuť špičkové výrobky .

Tento najpredávanejší produkt Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, od výrobcu so zárukou kvality Universal máte možnosť nájsť v našej online ponuke za primerané peniaze. Teraz len za 32,90 EUR.