Sivý vonkajší koberec Universal Clhoe Triangles, 120 x 170 cm

Tento koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru... viac informácií »
Sivý vonkajší koberec Universal Clhoe Triangles
Značka: Universal
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru...

Tento koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru dodá šmrnc, ktorý ešte nezažil. To však nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si s ním tak môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.Tento akčný produkt Sivý vonkajší koberec Universal Clhoe Triangles, obstaráte aktuálne na našich stránkach v populárnej kateogrii záhradný textil! Teraz kúpite obľúbené výrobky v spomínanej kategórii za akčnú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, máme aj v ponuke ďalšie vybrané produkty od výrobcu Universal. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Sivý vonkajší koberec Universal Clhoe Triangles, 120 x od dodávateľa so skvelou povesťou Universal ľahko získate tu teraz práve lacno. Momentálne v akcii za 99,90 EUR.