Sivý vlnený koberec Zuiver Frills, 170 x 240 cm

Ako oživiť interiér bez väčšej námahy? Čo tak staviť na doplnky od holandskej značky Zuiver? Snúbi dokonale premyslený dizajn s vysokou dávkou... viac informácií »
Sivý vlnený koberec Zuiver Frills
Značka: Zuiver
469 EUR
Overiť dostupnosť »
Ako oživiť interiér bez väčšej námahy? Čo tak staviť na doplnky od holandskej značky Zuiver? Snúbi dokonale premyslený dizajn s vysokou dávkou...

Ako oživiť interiér bez väčšej námahy? Čo tak staviť na doplnky od holandskej značky Zuiver? Snúbi dokonale premyslený dizajn s vysokou dávkou praktickosti – kombinácia, s ktorou určite neurobíte chybu.

Tieto vlastnosti sú charakteristické aj pre koberec z kolekcie Frills, ktorý je vyrobený z kombinácie 60 % vlny a 40 % viskózy. Medzi jeho hlavné prednosti patrí predovšetkým odolnosť a dlhá životnosť. Dokáže navyše nasávať či uvoľňovať vlhkosť podľa mikroklímy v miestnosti a vám sa bude tak lepšie dýchať.

Nezľaknite sa, ak zo začiatku bude koberec vypúšťať niektoré vlákna. Ide o prirodzenú vlastnosť vlny, ktorá časom sama odíde. Obľúbený produkt Sivý vlnený koberec Zuiver Frills, 170 x 240 cm máte možnosť kúpiť jednoducho na našom webe v sekcii textil! Mrknite na ešte podobné produkty z tejto známej kategórie vo výpredajovej akcii! Populárna značka medzi zákazníkmi Zuiver môže ponúknuť veľmi kvalitné výrobky..

Výnimočný produkt Sivý vlnený koberec Zuiver Frills, 170 od výrobcu so zárukou kvality Zuiver ľahko nájdete aktuálne v našej ponuke za outletovú cenu! Ponuky už od 469 EUR.