Sivý samodržiaci nástenný háčik Wenko Tamo

V jednoduchosti je krása. Aj keď sa jedná o fyzikálny jav. Nástenný háčik Wenko nepotrebuje k aplikácii žiadne lepidlo, vŕtanie ani zakázané... viac informácií »
Sivý samodržiaci nástenný háčik Wenko Tamo
Značka: Wenko
5,99 EUR
Overiť dostupnosť »
V jednoduchosti je krása. Aj keď sa jedná o fyzikálny jav. Nástenný háčik Wenko nepotrebuje k aplikácii žiadne lepidlo, vŕtanie ani zakázané...

V jednoduchosti je krása. Aj keď sa jedná o fyzikálny jav. Nástenný háčik Wenko nepotrebuje k aplikácii žiadne lepidlo, vŕtanie ani zakázané kúzla.

Špeciálna prísavka totiž všetko udrží sama. Stačí ju len poriadne zatlačiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, a je hotovo. Do sekundy tak môžete zavesiť všetko potrebné.

O značke:
Zorganizovaná domácnosť = spokojná rodina

Neveríte? Značka Wenko vás hravo presvedčí.
Usporiadaná kúpeľňa znamená viac času pre tých, s ktorými vám je najlepšie.

Majster poriadku, Wenko, patrí medzi odborníkov na upratovanie . Je to profík na praktických pomocíkov do domácnosti, ktorí vám uľahčia bývanie.
Veľa žiadaný tovar ide nakúpiť priamo na našom webe v rubrike háčiky. Teraz nájdete zľavnené výrobky v spomínanej rubrike za výborné peniaze. Možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší preverený tovar od značky Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . U zákazníkov obľúbený výrobca Wenko vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitný tovar ! Veď to vidíte sami.

Často vyhľadávaný kus Sivý samodržiaci nástenný háčik od známeho popredného výrobcu Wenko jednoducho môžete zohnať v súčasnosti vo výhodnej akcii. Teraz len za 5,99 EUR.