Sivý obojstranný koberec Narma Merise, 100 x 160 cm

Je obojstranný, tlmí zvuk a skvele sa hodí aj do miestností s podlahovým kúrením. Reč je o ženilkovom koberci od značky Narma. S jednoduchou... viac informácií »
Sivý obojstranný koberec Narma Merise
Značka: Narma
99 EUR124 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Je obojstranný, tlmí zvuk a skvele sa hodí aj do miestností s podlahovým kúrením. Reč je o ženilkovom koberci od značky Narma. S jednoduchou...

Je obojstranný, tlmí zvuk a skvele sa hodí aj do miestností s podlahovým kúrením. Reč je o ženilkovom koberci od značky Narma. S jednoduchou údržbou si poradí aj robotický vysávač. Koberec bol navrhnutý aj vytvorený v Estónsku z kombinácie 20% polyesteru a 80% prírodnej bavlny, ktorej výroba prebiehala v súlade so životným prostredím výhradne z recyklovaných materiálov.

Koberec sa pýši aj medzinárodne uznávaným certifikátom OEKO-TEX ® zaručujúcim zdravotnú nezávadnosť.

Upozornenie: koberec nie je protišmykový, pre docielenie tejto vlastnosti je však možné dokúpiť podložku Metro od rovnomennej značky.

Parametre: hrúbka koberca – približne 0,3 cm, v rohoch až 1 cm, povrchová úprava – šírka tónovaného okraja je 7 cm, viditeľné sú však iba cca 3 cm. Akčný a v zľave produkt Sivý obojstranný koberec Narma Merise, 100 x 160 cm možno získať bezstarostne na stránkach v známej kategórii textil! Nájdite si akčné produkty z tejto kateógrie za výpredajovú cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Narma svojim zákazníkom dodáva veľmi kvalitný sortiment za neuveriteľne výhodné ceny! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu Narma. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento kus Sivý obojstranný koberec Narma od spoľahlivého výrobcu Narma je možné získať tady so zľavou. Iba teraz za 99 EUR.