Sivý mušelínový detský župan Kindsgut Dots, vek 2 – 4 roky

Hravý mušelínový župan s kapucňou od značky Kindsgut poskytne vášmu dieťaťu pohodlie aj hrejivý náruč. Predstavuje tak ideálnu súčasť nielen... viac informácií »
Sivý mušelínový detský župan Kindsgut Dots
Značka: Kindsgut
25 EUR35,90 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Hravý mušelínový župan s kapucňou od značky Kindsgut poskytne vášmu dieťaťu pohodlie aj hrejivý náruč. Predstavuje tak ideálnu súčasť nielen...

Hravý mušelínový župan s kapucňou od značky Kindsgut poskytne vášmu dieťaťu pohodlie aj hrejivý náruč. Predstavuje tak ideálnu súčasť nielen večernej rutiny, počas ktorej ochráni pred prechladnutím a pripraví na čas na spánok. Je vyrobený z kvalitnej a jemnej bavlny, ktorá je príjemná na dotyk a šetrná k citlivej pokožke.Žiadaný produkt Sivý mušelínový detský župan Kindsgut Dots, vek 2 – 4 roky môžete nájsť bezprostredne tu na našom webe v sekcii textil. Zaobstarajte si akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie vo výhodnej akcii! Populárny dodávateľ Kindsgut môže ponúknuť kvalitný sortiment. skutočne lacno.

Úplne jedinečný výrobok Sivý mušelínový detský župan Kindsgut Dots, vek od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Kindsgut jednoducho môžete zohnať u nás právě so zľavou. Teraz si môžete kúpiť za 25 EUR.