Sivý koberec Univerzálny Tibet, 120 x 170 cm

Ak vo svojom interiéri uprednostňujete tlmené farby, potom by vás pri výbere doplnkov mal určite zaujať tento koberec od spoločnosti Universal.... viac informácií »
Sivý koberec Univerzálny Tibet
Značka: Universal
97,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak vo svojom interiéri uprednostňujete tlmené farby, potom by vás pri výbere doplnkov mal určite zaujať tento koberec od spoločnosti Universal....

Ak vo svojom interiéri uprednostňujete tlmené farby, potom by vás pri výbere doplnkov mal určite zaujať tento koberec od spoločnosti Universal. Spoločnosť si zakladá nielen na funkčnosti a starostlivom spracovaní, ale aj na modernom vzhľade, ktorý vás v miestnosti neomrzí.

O praktickú stránku sa stará zvolený materiál – v tomto prípade ide o kombináciu 40 % polyesteru a 60 % polypropylénu. Vďaka tomu poskytne svojmu majiteľovi mäkkosť pre bosé nohy a zároveň dobrú odolnosť a jednoduchú údržbu. Je tiež výborný do miestností s podlahovým vykurovaním.
Lacný produkt nájdete aktuálne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii koberce! Teraz získate výnimočné výrobky z tejto sekcie za najlepšie ceny! Predný dodávateľ Universal pre svojich zákazníkov ponúka skvelý sortiment. za skutočne dobrú cenu! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov od dodávateľa Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci výrobok Sivý koberec Univerzálny Tibet, od skvelej značky Universal nájdete bezpečne online za najnižšiu cenu! Teraz len za 97,90 EUR.