Sivý koberec Universal Yen One, 80 x 150 cm

Aké vlastnosti sú pre vás kľúčové pri výbere toho pravého koberca do interiéru? Značka Universal kladie dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj... viac informácií »
Sivý koberec Universal Yen One
Značka: Universal
65,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Aké vlastnosti sú pre vás kľúčové pri výbere toho pravého koberca do interiéru? Značka Universal kladie dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj...

Aké vlastnosti sú pre vás kľúčové pri výbere toho pravého koberca do interiéru? Značka Universal kladie dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj vysokú funkčnosť.

Kolekcia Yen sa vďaka polypropylénovému materiálu môže pýšiť ako vysokou odolnosťou proti oderu, tak i antistatickými vlastnosťami. Skvele sa navyše hodí aj do miestností, v ktorých sa nachádza podlahové kúrenie.
Neodolateľný produkt máte možnosť zaobstarať práve teraz tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii koberce! Teraz môžete nájsť akčné produkty z tejto rubriky za akčnú cenu! U zákazníkov obľúbená značka Universal môže ponúknuť vynikajúce produkty za prekvapivo výhodnú cenu! Možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné produkty od značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento skvelý produkt Sivý koberec Universal Yen One, od známeho dodávateľa Universal pohodlne dostanete aktuálne lacno. Teraz môžete mať za 65,90 EUR.