Sivý koberec Universal Adra Punto, 133 x 190 cm

S nápaditým kobercom od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického ochrancu pred studenou podlahou. Prečo... viac informácií »
Sivý koberec Universal Adra Punto
Značka: Universal
88,90 EUR
Overiť dostupnosť »
S nápaditým kobercom od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického ochrancu pred studenou podlahou. Prečo...

S nápaditým kobercom od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického ochrancu pred studenou podlahou.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť. Tento zľavnený tovar Sivý koberec Universal Adra Punto, 133 x 190 cm je k dispozícii okrem iného tu u nás v obľúbenej kategórii koberce! Získajte ešte ostatné produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! Slávna značka Universal dodáva svojim zákazníkom skvelý sortiment so zárukou dlhej životnosti!

Vysoko kvalitný výrobok Sivý koberec Universal Adra Punto, 133 od známej spoločnosti Universal jednoducho nájdete zrovna za výpredajovú cenu. Cena od 88,90 EUR.