Sivý koberec Mint Rugs Globe, 160 x 230 cm

Koberce Mint Rugs sú perfektným doplnkom každej domácnosti. Oživia interiér a vzájomne sa doplňujúce tóny koberca vás len tak neomrzia! Mint Rugs... viac informácií »
Sivý koberec Mint Rugs Globe
Značka: Mint Rugs
193 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberce Mint Rugs sú perfektným doplnkom každej domácnosti. Oživia interiér a vzájomne sa doplňujúce tóny koberca vás len tak neomrzia! Mint Rugs...

Koberce Mint Rugs sú perfektným doplnkom každej domácnosti. Oživia interiér a vzájomne sa doplňujúce tóny koberca vás len tak neomrzia!

Mint Rugs spája pôsobivý dizajn a kvalitný materiál príjemný na dotyk. Výsledkom sú koberce, ktoré vnesú do vášho domova osobitú atmosféru a nádych luxusu. Tieto doplnky sa pýšia dlhodobou odolnosťou bez náročnej údržby.
Podarený produkt môžete zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike textil. Nájdite si zľavnené produkty z tejto obľúbenej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Mint Rugs svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitný sortiment. so zárukou dlhej životnosti. U nás ponúkame viac, u nás totiž nájdete ďalšie kvalitné produkty od značky Mint Rugs. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super kus Sivý koberec Mint Rugs Globe, s pečaťou kvality značky Mint Rugs máte možnosť získať momentálne za neuveriteľne nízku cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 193 EUR.