Sivý kameninový podnos Costa Nova Roda Ardosia, ⌀ 28 cm

Značka Costa Nova ponúka krásny kameninový riad, ktorý vás prekvapí svojou odolnosťou a ľahkosťou. Navyše bude klenotom vášho prestretého... viac informácií »
Sivý kameninový podnos Costa Nova Roda Ardosia
Značka Costa Nova ponúka krásny kameninový riad, ktorý vás prekvapí svojou odolnosťou a ľahkosťou. Navyše bude klenotom vášho prestretého...

Značka Costa Nova ponúka krásny kameninový riad, ktorý vás prekvapí svojou odolnosťou a ľahkosťou. Navyše bude klenotom vášho prestretého stola.

Táto kolekcia je vyrobená z vysoko kvalitnej kameniny, ktorá je glazovaná pri teplotách 1180 °C. Vďaka tomu je glazúra veľmi odolná a veľa vydrží. A je vhodná do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

Poznámka: kvôli jedinečnej ručnej výrobe sa môže veľkosť a farba produktu jemne líšiť…Výnimočný produkt Sivý kameninový podnos Costa Nova máte možnosť kúpiť jednoducho tu u nás umiestnený v kategórii taniere. Zaobstarajte si úplne nové výrobky v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii. Nebojte, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalší skvelý tovar značky Costa Nova. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento akčný a v zľave produkt Sivý kameninový podnos Costa Nova Roda Ardosia, ⌀ 28 od výrobcu s dobrým menom Costa Nova máte možnosť získať momentálne na našich stránkach za extra cenu. V súčasnosti za cenu 9,40 EUR.