Sivomodrý vonkajší koberec NORTHRUGS Pella, 200 x 290 cm

Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter. Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť ... viac informácií »
Sivomodrý vonkajší koberec NORTHRUGS Pella
Značka: NORTHRUGS
193 EUR
Overiť dostupnosť »
Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter. Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť ...

Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter.

Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť odolávať vode, nečistote a vyblednutiu . Koberec tak využijete nielen doma, ale kdekoľvek vonku na terase, záhrade alebo pri bazéne.
Neodolateľný produkt zoženiete ešte tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii vonkajšie koberce. Zaobstarajte si ešte podobné produkty v spomínanej rubrike jednoducho online. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke však viac vybraných výrobkov od výrobcu NORTHRUGS. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka NORTHRUGS pre vás vyrába špičkový tovar. za dobré peniaze!

Kvalitný a žiadaný produkt Sivomodrý vonkajší koberec NORTHRUGS originál od značky NORTHRUGS jednoducho zoženiete práve dnes skutočne lacno! Ponuky už od 193 EUR.