Sivohnedý vonkajší koberec NORTHRUGS Tyros, 200 x 290 cm

Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter. Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť ... viac informácií »
Sivohnedý vonkajší koberec NORTHRUGS Tyros
Značka: NORTHRUGS
193 EUR
Overiť dostupnosť »
Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter. Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť ...

Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter.

Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť odolávať vode, nečistote a vyblednutiu . Koberec tak využijete nielen doma, ale kdekoľvek vonku na terase, záhrade alebo pri bazéne. Úplne jedinečný kus Sivohnedý vonkajší koberec NORTHRUGS Tyros, 200 x môžete kúpiť práve teraz tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike vonkajšie koberce. Vyhľadajte si parádne kusy v spomínanej rubrike za super peniaze! Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od dodávateľa NORTHRUGS. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Super produkt Sivohnedý vonkajší koberec NORTHRUGS Tyros, od skvelej značky NORTHRUGS možno zohnať v súčasnosti extra so zľavou! Teraz len za 193 EUR.