Sivobiela miska pre psa Mason Cash, ø 15 cm

Misa od spoločnosti Mason Cash je vyrobená z kvalitnej kameniny. Je praktická, odolná a ťažko sa prevráti, aj keď je váš pes veľmi hravý. Je... viac informácií »
Sivobiela miska pre psa Mason Cash
Značka: Mason Cash
11,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Misa od spoločnosti Mason Cash je vyrobená z kvalitnej kameniny. Je praktická, odolná a ťažko sa prevráti, aj keď je váš pes veľmi hravý. Je...

Misa od spoločnosti Mason Cash je vyrobená z kvalitnej kameniny. Je praktická, odolná a ťažko sa prevráti, aj keď je váš pes veľmi hravý. Je navrhnutá tak, aby udržala potraviny (alebo vodu) dlhšie chladnejšie.

Misky Mason Cash sú k dispozícii vo viacerých veľkostiach. Táto je vhodná pre menšie plemená s hmotnosťou 5 – 11 kg (bígl, shih-tzu, francúzsky buldog, King Charles cavalier).Kvalitný a obľúbený kus Sivobiela miska pre psa Mason Cash, ø 15 cm môžete nájsť v pohode tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii misky pre mačky a psy. Vyhľadajte si ešte ostatné výrobky zo spomínanej rubriky za parádnu cenu. Máme toho viac, máme v ponuke však viac výrobkov značky Mason Cash. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený tovar Sivobiela miska pre psa Mason Cash, ø od značky Mason Cash môžete dostať zrovna za skvelú cenu. V akcii za 11,49 EUR.