Sivo-ružový koberec Flair Rugs Nuru, 60 x 230 cm

Kvalitný produkt Sivo-ružový koberec Flair Rugs od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Flair Rugs jednoducho nájdete v našej aktuálnej ponuke naozaj lacno! Produkt je v súčasnosti v predaji za 64 EUR. EAN: 5031193686042
Sivo-ružový koberec Flair Rugs Nuru
Značka: Flair Rugs
64 EURDostupnosť: SKLADOM 85,90 Kč Sleva -25%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Nuru od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte, keď sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu nie je v tomto prípade vôbec mimo realitu.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického, hrá úlohu aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upratuje (to sa týka i prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou-zadnou predíde.