Sivo-modrý koberec Universal Babek Geo, 133 x 195 cm

Koberec vie v interiéri urobiť divy. Dokáže ho opticky zútulniť, zlepšiť akustické podmienky, a v neposlednom rade poskytnúť mäkké našliapnutie... viac informácií »
Sivo-modrý koberec Universal Babek Geo
Značka: Universal
41,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec vie v interiéri urobiť divy. Dokáže ho opticky zútulniť, zlepšiť akustické podmienky, a v neposlednom rade poskytnúť mäkké našliapnutie...

Koberec vie v interiéri urobiť divy. Dokáže ho opticky zútulniť, zlepšiť akustické podmienky, a v neposlednom rade poskytnúť mäkké našliapnutie pri vstávaní z postele či pohovky. Kolekcia Babek sa vďaka polyesterovému materiálu navyše pýši odolnosťou proti vyblednutiu, ľahkou údržbou a značnou trvanlivosťou.Tento najpredávanejší výrobok môžete zohnať ešte tu na stránkach v populárnej kateogrii koberce. Teraz si môžete vybrať ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky za akčnú cenu. U zákazníkov obľúbená značka Universal predstavuje kvalitný tovar..

Žiadaný produkt Sivo-modrý koberec Universal Babek Geo, 133 od spoľahlivej značky Universal získate v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu! Akčná cena už od 41,90 EUR.