Sivo-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Cebu, 160 x 230 cm

Koberce značky NORTHRUGS môžete umiestniť do interiéru aj exteriéru. Sú vyrobené z kvalitného polypropylénu, vyznačujú sa vysokou odolnosťou a... viac informácií »
Sivo-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Cebu
Značka: NORTHRUGS
124 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberce značky NORTHRUGS môžete umiestniť do interiéru aj exteriéru. Sú vyrobené z kvalitného polypropylénu, vyznačujú sa vysokou odolnosťou a...

Koberce značky NORTHRUGS môžete umiestniť do interiéru aj exteriéru. Sú vyrobené z kvalitného polypropylénu, vyznačujú sa vysokou odolnosťou a prípadné nečistoty možno jednoducho zotrieť vlhkou handričkou.

Zvoľte koberec NORTHRUGS, ktorý je praktický, krásne vyzerá a je príjemný na dotyk.

• nemecká kvalita
• odolný, možné umiestniť aj von
• krásne farby, ktoré nevyblednú
• nádherné motívy a vzoryTento vynikajúci produkt Sivo-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Cebu, 160 x 230 nájdete teraz tu na našich stránkach v známej kategórii vonkajšie koberce. Teraz kúpite nové produkty z tejto obľúbenej kategórie na pár kliknutí! Významný dodávateľ NORTHRUGS vám predstavuje veľmi kvalitný tovar !

Kvalitný a lacný produkt Sivo-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Cebu, 160 x od dodávateľa so skvelou povesťou NORTHRUGS jednoducho získate tu vo výpredajové akciu. Práve teraz za skvelú cenu 124 EUR.