Sivo-béžový bavlnený koberec Vitaus Versace, 60 × 90 cm

Odolný koberec? Áno, tento je naozaj taký! Koberec je vyrobený z bavlny, a tak ho môžete ľahko vyprať v práčke alebo v rukách. Škvrny tak už nie... viac informácií »
Sivo-béžový bavlnený koberec Vitaus Versace
Značka: Vitaus
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Odolný koberec? Áno, tento je naozaj taký! Koberec je vyrobený z bavlny, a tak ho môžete ľahko vyprať v práčke alebo v rukách. Škvrny tak už nie...

Odolný koberec? Áno, tento je naozaj taký!

Koberec je vyrobený z bavlny, a tak ho môžete ľahko vyprať v práčke alebo v rukách. Škvrny tak už nie sú žiadnou nočnou morou!

A že máte doma podlahové kúrenie a bojíte sa, aby by na ňom koberec dlho vydržal? S kobercom značky Vitaus taký problém neexistuje. Nemusíte sa báť mať ho aj na vykurovanej podlahe.
Veľmi žiadaný produkt Sivo-béžový bavlnený koberec Vitaus Versace, 60 × 90 je k dostaniu bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii koberce. Mrknite na ešte ďalšie produkty zo spomínanej kategórie v bezva akcii. V očiach zákazníkov populárny výrobca Vitaus pre vás vyrába špičkové výrobky. za super ceny. Ale to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Samozrejme, máme v ponuke viac vybraných výrobkov od značky Vitaus. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý kus Sivo-béžový bavlnený koberec Vitaus Versace, 60 × 90 od nášho výrobcu Vitaus pohodlne nakúpite aktuálne na webe v zľave! Akčná cena už od 11,99 EUR.