Sivo-béžová kameninová misa na šalát Bitz, ø 24 cm

Vpustite do svojej jedálne očarujúcu kombináciu odolnej kameniny s lesklou farebnou glazúrou. Prepojenie, ktoré je charakteristické pre riad od dánskej... viac informácií »
Sivo-béžová kameninová misa na šalát Bitz
Značka: Bitz
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vpustite do svojej jedálne očarujúcu kombináciu odolnej kameniny s lesklou farebnou glazúrou. Prepojenie, ktoré je charakteristické pre riad od dánskej...

Vpustite do svojej jedálne očarujúcu kombináciu odolnej kameniny s lesklou farebnou glazúrou. Prepojenie, ktoré je charakteristické pre riad od dánskej značky Bitz. Krásny vzhľad však nie je jeho jediná prednosť. Vďaka zvolenému materiálu prinesie svojmu majiteľovi aj odolnosť a nenáročnú údržbu – možno ho totiž umývať aj v umývačke riadu.
Vysokokvalitný produkt ide zohnať bezprostredne na našom webe zaradený v kategórii misy! Teraz môžete získať ešte ďalšie produkty zo spomínanej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca zákazníkov Bitz má prvotriedne výrobky.!

Úplne unikátny produkt Sivo-béžová kameninová misa na s osvedčenou značkou Bitz môžete nájsť v našej ponuke za výpredajovú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 39,90 EUR.