Sivé puzdro na vizitky Pantone

Vaše vizitky sú ešte horúce z tlačiarne a chcete, aby zostali dlho ako nové? Stačí ich uchovávať v puzdre, vďaka ktorému sa nepokrčia. Až na seba... viac informácií »
Sivé puzdro na vizitky Pantone
Značka: Pantone
6,40 EUR
Overiť dostupnosť »
Vaše vizitky sú ešte horúce z tlačiarne a chcete, aby zostali dlho ako nové? Stačí ich uchovávať v puzdre, vďaka ktorému sa nepokrčia. Až na seba...

Vaše vizitky sú ešte horúce z tlačiarne a chcete, aby zostali dlho ako nové? Stačí ich uchovávať v puzdre, vďaka ktorému sa nepokrčia. Až na seba budete odovzdávať kontakt potenciálnemu klientovi, urobíte na neho dojem nielen vizitkami, ale aj týmto puzdrom od Pantone ♥

A čo presne je Pantone? Je to nielen značka, ale aj farebný priestor, patentovaný rovnomennou značkou. Riadi sa podľa neho celý svet – textilný priemysel, dizajnéri, bytový návrhári a všetci, pre ktorých sú farby pri práci nesmierne dôležité. Čo rok, to nový odtieň, ktorý sa stáva farbou roka ♥ Tento zľavnený tovar Sivé puzdro na vizitky zoženiete ľahko tu na webe v rubrike organizéry do pracovne! Teraz si môžete zaobstarať nové produkty z tejto populárnej rubriky v zľave. Vedúci výrobca Pantone vám môže poskytnúť prémiový sortiment.. Veď to vidíte sami!

Veľa žiadaný produkt Sivé puzdro na vizitky od kvalitného výrobcu Pantone možno nájsť tu a teraz práve za outletovú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 6,40 EUR.