Sivé obliečky s plachtou z organickej bavlny Kave Home Lesly, 240 x 260 cm

Súprava obliečok a plachty Kave Home s certifikátom GOTS je vyrobená z organickej bavlny, ktorá z vašej postele urobí ešte pohodlnejšie miesto. Tento... viac informácií »
Sivé obliečky s plachtou z organickej bavlny Kave Home Lesly
Značka: Kave Home
165 EUR
Overiť dostupnosť »
Súprava obliečok a plachty Kave Home s certifikátom GOTS je vyrobená z organickej bavlny, ktorá z vašej postele urobí ešte pohodlnejšie miesto. Tento...

Súprava obliečok a plachty Kave Home s certifikátom GOTS je vyrobená z organickej bavlny, ktorá z vašej postele urobí ešte pohodlnejšie miesto. Tento veľmi žiadaný produkt Sivé obliečky s plachtou z organickej bavlny Kave Home Lesly, 240 nájdete ešte tu na našich stránkach umiestnený v sekcii obliečky! Pozrite sa na ešte ďalšie produkty z našej sekcie v zľave! To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke však viac skvelého tovaru od dodávateľa Kave Home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Nový výrobok Sivé obliečky s plachtou z organickej bavlny Kave Home Lesly, 240 x 260 od dodávateľa s dlhou históriou Kave Home získate momentálne na našich stránkach vo výhodnej akcii! Teraz získate od 165 EUR.