Sivé obliečky na jednolôžko z mikrovlákna AmeliaHome Basic Eagle, 200 x 220 cm

Značka AmeliaHome je expertom na vkusné a štýlové vzory. Kolekcia Eagle je vďaka svojim sivým tónom elegantným a univerzálnym riešením, ak sa s... viac informácií »
Sivé obliečky na jednolôžko z mikrovlákna AmeliaHome Basic Eagle
Značka: AmeliaHome
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Značka AmeliaHome je expertom na vkusné a štýlové vzory. Kolekcia Eagle je vďaka svojim sivým tónom elegantným a univerzálnym riešením, ak sa s...

Značka AmeliaHome je expertom na vkusné a štýlové vzory. Kolekcia Eagle je vďaka svojim sivým tónom elegantným a univerzálnym riešením, ak sa s partnerom nemôžete zhodnúť na farebnosti spálne.

Prečo obliečky z mikrovlákna?

Je hebké na dotyk a svojim leskom pripomínaj luxusný satén. Posteľná bielizeň z mikrovlákna je oproti tomu zamatovému ale oveľa príjemnejšia. Je ľahká, priedušná a savá.

Krásne sadne do vášho štýlu spálne a zároveň sa ľahko udržiava.
Unikátny kus Sivé obliečky na jednolôžko z mikrovlákna AmeliaHome Basic Eagle, 200 x 220 cm môžete nakúpiť tiež na našich stránkach zaradený v kategórii obliečky! Pripravili sme pre vás ostatné produkty z našej rubriky z pohodlia domova. Tento výnimočný výrobca AmeliaHome dodáva top výrobky. za super peniaze!

Akčný produkt Sivé obliečky na jednolôžko od nášho známeho výrobcu AmeliaHome jednoducho nájdete práve tu vo výhodnej akcii! Práve teraz len za 39,90 EUR.